Sosyal Medya’da Takip Edin:

İletişim 0312 495 9 000

Küçük Ev Aletleri Teknik Servisi 0546 838 84 83

 

 

Küçük Ev Aletleri Tamiri

 

Her Marka Küçük Ev Aletleri Teknik Servisi Philips, Vestel,  Arzum, TEFAL, Arçelik, Arnica, Bosch, Siemens, Beko, Braun, Fakir, Feli, Jetline, Karışık, KENWOOD, King, KORKMAZ, Moulinex, Philips, Profilo, Rowenta, SİNBO, Süsler, VERONA

 

Çankaya, Birlik Mahallesi, Oran, Esad, Bahçeli evler, Seyran bağları, Kırk konaklar, Dikmen, Övecler,  Balgat İle Birlikte Mamak, Çankaya ve Yanimahallenin Bütün Semtlerine Teknik Servis Hizmet Vermekteyiz

 

Evinizde ve iş yerleriniz de bulunan her marka küçük ev aletlerine dair bakım,  onarım ve montaj hizmetleri sunmaktayız. Bize ulaştığınız takdirde sektöründe uzman personellerimiz mobil araçlarımızla gün içerisinde sizlere en hızlı ve kaliteli şekilde  hizmet vermektedir.

 

Firmamız geniş bir teknik servis ağına sahip olup, her marka küçük ev aletletinin yedek parçaları da firmamızda bulunmaktadır. Meba Teknik Servisten aldığınız hizmet 1 yıl servis ve yedek parça garantilidir.

 

Bize bir telefonla ulaşarak ücretsiz arıza tespiti yaptırabilir ve sorunlarınızı en güvenilir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz !

 

Hizmet Verdiğimiz Bazı Küçük Ev Aletleri Grupları;

 

Küçük Ev Aletleri; Blender,Doğrayıcı (Rondo),Ekmek Yapma Makinesi,Kıyma Makinesi,Mutfak Robotu,Mikser,Buharlı Pişirici,Ekmek Kızartma Makinesi,Fritöz,Izgar, tost Makinesi,Çay Makinesi,Espresso – Cappuchino,Kahve Makinesi – Öğütücü
Katı Meyve – Narenciye Sıkacağı,Su Isıtıcı (Kettle),Ütüler,Elektrikli Süpürge,Şarjlı Süpürge,Halı Yıkama Makinesi Vs. Bütün Küçük El Aletlerinizin Tamiri İtina İle Garantili Bir Şekilde Yapılmaktadır.

Her Türlü Teknik Servis 0546 838 84 83

Küçük Ev Aletleri Teknik Servis

 

Çankaya küçük ev aletleri teknik servisi, Birlik Mahallesi küçük ev aletleri teknik servisi, Oran küçük ev aletleri teknik servisi, Esad küçük ev aletleri teknik servisi, Bahçeli evler küçük ev aletleri teknik servisi, Seyran bağları küçük ev aletleri  teknik servis, Kırk konaklar küçük ev aletleri  teknik servis, dikmen küçük ev aletleri teknik servisi, öveçler küçük ev aletleri teknik servisi, gaziosman paşa küçük ev aletleri teknik servisi.