Sosyal Medya’da Takip Edin:

İletişim 0312 495 9 000

*UYDU ANTENİ SATIN ALMADAN ÖNCE  DİKKAT EDİLECEK ÖNEMLİ HUSUSLAR**

ÇANAK ANTEN MONTAJ

Satın alacağınız çanak anten ‘in Sac Anten olmamasına dikkat ediniz.Sac anten 1 yıl içerisinde çürüyüp paslanmasına neden olur.Antenin verimsiz çalışmasına neden olur.

Almayı düşündüğünüz Dijital Receiver Uydu Alıcısı,Hd Receiver Uydu Alıcısı ,nın mutlakaservis ve garantisinin tüm TÜRKİYE,de  olmasına dikkat ediniz.

Lnb ve diseqc swicin Teknik servis tarafından izole edilmiş olmasını mutlaka sağlayın.Aksi taktirde her yağmurlu ve fırtınalı havalarda uydu anten sisteminiz için sık sık teknik servis çağırmanıza ve ücret ödemenize neden olur.

Çanak uydu anteninizin ayarında ve kurulumunda Teknik servisi ince ayar ve civataların  tam sıkılması konusunda uyarınız. Aksi taktirde bazı yayınlarda donma ve kırılmalar olacağından tekrar cccam tekrar servis çağırmanıza neden olur.

Merkezi ve Bireysel uydu anten Sistemi kurulumlarında Teknik servis ‘inizden mutlakaAnten Kablosunun RG 6 U6 olmasını talep edin.

uydu servisi ankara sizlere uydu çanak anten sistemleri,uydu çanak anten arızası,kurulumu,bakımı,uydu alıcısı receiver satışı ve montajı,hd uydu alıcısı receiver satışı ve montajı, bireysel uydu çanak anteni ayarı,merkezi uydu çanak anteni ayarı,bina ortak uydu çanak anten sistemi arıza,bakım,kurulum Servisi olarak Ankara ‘ya 7/24Teknik Servis hizmeti vermektedir.

ankara uydu servisi siz değerli müşterilerine 7 gün 24 saat uydu anten sistemleri konusunda hizmet vermektedir.Bir telefon ile uydu servis ekiplerimiz ankarada sizlere hızlı  servis imkanı sunmaktadır.Uydu anten sistemleri kurulum ve arızalarında,merkezi uydu anten sistemleri kurulum ve arızalarında,ankastre uydu anten sistemleri kurulum ver arızalarında,uydu anten sistemleri ayar,arıza ve kurulum servisi olarak siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

uydu anten ayar,arıza,kurulum,bakım,merkezi uydu,montaj,merkezi uydu sistemleri,çanak montajı,çanak anten,uydu sistemleri servisi

BİREYSEL UYDU SİSTEMLERİ,MERKEZİ UYDU SİSTEMLERİ,SİTE UYDU SİSTEMLERİ,KAMERA SİSTEMLERİ,UYDU ALICISI PROGRAMLAMA,ÇANAK ANTEN AYARI,UYDU SİSTEMİ ARIZA İŞLERİNİZDE SİZE BİR TELEFON KADAR YAKINIZ.
UYDU SİSTEM KEŞİFLERİMİZ ÜCRETSİZDİR.KALİTELİ MALZEME,MÜKEMMEL İŞCİLİK,7/24 TEKNİK SERVİS İLE HİZMETİNİZDEYİZ.
FİRMA ÇALIŞANLARIMIZ TAMAMEN UZMAN KADRODAN OLUŞMAKTA OLUP HAFTANIN HERGÜNÜ (PAZAR) DAHİL ANKARA ÇANKAYA BÖLGESİNE HİZMET VERMEKTEDİR

APARTMAN SAKİNLERİ YÖNETİCİLERİ BİNALARINIZA MERKEZİ ORTAK UYDU SİSTEMİ KURDURUN BALKONLARINIZDAKİ VE ÇATINIZDAKİ ÇANAK KİRLİLİĞİNDEN KURTULUN YERLİ VE YABANCI 2000 KANAL İZLEYİN.

SİZE BİR TELEFON KADAR YAKINIZ.
MOBİL SERVİS ARAÇLARIMIZ
Ankara çankaya bölgesine HİZMET VERMEKTEDİR